Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Neden tuannaturizm.com’u Tercih Etmelisiniz?
Turizmde birçok ilke imza atan tuannaturizm.com geniş ürün ve hizmet yelpazesini büyütmeye devam ediyor. Türkiye’de tatil yapmanın en güvenli adreslerinden tuannaturizm.com ile tatilinizi kendiniz organize edebilirsiniz. Zaman, mekan, en uygun fiyat anlayışı, en çok seçenek, güvenlik, rezervasyon garantisi, indirim fırsatları ve promosyonları aynı yerde buluşturan web sitemiz, keyif dolu bir tatil için gece gündüz hizmet veriyor.

tuannaturizm.com misafirlerine pek çok kanaldan satın alma imkânı sunuyor. Çağrı merkezimiz ve acentalarımızın yanı sıra web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden online olarak da tatil satın almak mümkün. Sitemizde güvenlik standartlarımız sayesinde gönül rahatlığıyla tatil rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen web sitelerinden tuannaturizm.com’da, Yurtiçi Otelleri, Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kıbrıs Turları, Kayak Otelleri, Gemi Turları, Balayı Fırsatları, Uçak Bileti gibi ürünlerinden dilediğinizi alabilir, son dakika fırsatları ve çok özel fiyatlardan sizde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tuannaturizm.com’u ziyaret etmek.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Hakkında
tuannaturizm.com, üyelik formlarından alınan bilgileri üye sahibinin haberi olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamakta ve hiçbir nedenle ticari amaç için kullanmamakta veya satmamaktadır. Üyelik bilgilerine üye dışında kimse giremez ve bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Üyenin kendi dışında başkasının bilgilere ulaşması ve herhangi bir değişiklik yapması kesinlikle mümkün değildir. Üyelik bilgileri kimsenin kullanımına açık olmadan güvenle saklanmaktadır.